2018-04-27 / Oferta pracy
KIEROWCO AUTOBUSU - dołącz do naszego profesjonalnego zespołu
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę (możliwość zatrudnienia w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy),
  • terminowo i prawidłowo wypłacane wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w systemie podstawowego i przerywanego czasu pracy,
  • pakiet socjalny wspierający aktywność i wypoczynek pracowników (ZFŚS),
  • odzież służbową (praca w umundurowaniu),
  • preferencyjne korzystanie z własnych usług.
Oferta kierowana jest również do emerytów i rencistów oraz osób nie posiadających uprawnień do pracy na stanowisku kierowcy autobusu.  Istnieje możliwość wydania zapewnienia do PUP o zatrudnieniu po zdobyciu odpowiednich kwalifikacji.
 
Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. 

Informacja oraz miejsce składania dokumentów

PKS w Kaliszu Sp. z o.o. , ul. Wrocławska 30-38, 62-800 Kalisz  (Dział Personalny)

informacje pod nr tel.: 62 768 00 52, poniedziałek - piątek, godz. 7:00 - 15:00

CV można również przesyłać elektronicznie na adres: sekretariat@pks.kalisz.pl

 

Prosimy o zamieszczenie w CV i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez KLA Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu   ul. Wrocławska 30-38, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez KLA Sp. z o.o. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest KLA Sp. z o.o. z siedzibą we Kaliszu ul. Wrocławska 30-38.”